• DIETA

  6 lat ago
  Dieta od której rozpoczniemy ma do spełnienia kilka ściśle określo­nych celów: uzyskanie odpowiedniej równowagi płynowej ustrojurozregulowanie dotychczasowych zachowań żywieniowych uruchomienie procesów lipolitycznych (rozkład tzw. tłuszczów obojętnych w komórkach tkanki tłuszczowej)WSKAZÓWKI PRAKTYCZNEPrecyzyjne cele wymagają od nas precyzyjnego postępowania. zeby było prościej mozna powiedzieć, że raz w tygodniu nie można zjeść niczego, czego nie ma na…
 • Dobry zegarek

  5 lat ago
  Zegarki może i faktycznie ulegają pewnym trendom, ale ich przeznaczenie nie zmienia się aż tak drastycznie. Dla wielu jest to przede wszystkim ładnie wyglądająca na tle wszystkiego biżuteria i w żadnym wypadku nie możemy myśleć, inaczej. Wiele zegarków to znane i światowe marki, które same w sobie świadczą o naszym poczuciu elegancji. Warto zaznaczyć,…
 • Likwidacja zmarszczek tylko w renomowanym salonie – gdzie go znaleźć?

  11 miesięcy ago
  Likwidacja zmarszczek to najczęściej wykonywany zabieg w medycynie estetycznej, szczególnie u pań w średnim wieku, ale zdarzają się też odstępstwa od tej reguły. Zmarszczki możemy usuwać za pomocą wielu produktów, do których należą najczęściej kwas hialuronowy oraz osocze bogato płytkowe. Czy likwidacja zmarszczek to zabieg, który można wykonać każdym wieku ?
Maj 2019
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tania książka dla każdego!

Chociaż stale słyszymy narzekania na spadek czytelnictwa i mniejszą ilość kupowanych książek, duże księgarnie nie mają jeszcze większego powodu do narzekania. Wciąż istnieje potężna grupa klientów, która uwielbia książki w formie papierowej i namiętnie buszuje po księgarskich półkach w poszukiwaniu nowości. Książki wciąż kupuje się dla własnej przyjemności, na prezent, jako nagrodę. Niestety nie są tanie i ich miłośnicy przeżywają prawdziwe katusze, że nie mogą kupić wszystkich tytułów, o których marzą.

Są jednak miejsca, gdzie tania książka jest dostępna. W poszukiwaniu okazji na tanie książki warto zajrzeć do księgarni internetowych. Na przykład w księgarni https://merlin.pl można kupić mnóstwo tytułów po promocyjnych cenach. Księgarnie internetowe mogą oferować odbiorcy tanie książki, bo nie są obciążone wszystkimi opłatami, które muszą regulować księgarnie tradycyjne. Nic więc dziwnego, że ich marże są niższe, co w efekcie przekłada się na tańsze książki. Tania książka jest dobrem poszukiwanym, bo wiele osób, chociaż korzysta z bibliotek, lubi mieć książkę na własność, by w każdym momencie do niej sięgnąć. Księgarnia internetowa oferuje szereg stałych rabatów. Są też akcje promocyjne, które umożliwiają zakup książek za naprawdę niewielkie kwoty.

W dodatku stali klienci mają dodatkowe upusty. Są to tzw. programy lojalnościowe. Co pewien czas księgarnie organizują wyprzedaże, by zwolnić miejsce na nowe tytuły. Tych wszystkich akcji promocyjnych raczej nie doświadczymy w tradycyjnej księgarni.

Comments are closed.