Konkretny Styl:

Twój Przewodniki po Modzie i Elegancji

Tania książka dla każdego!

Chociaż stale słyszymy narzekania na spadek czytelnictwa i mniejszą ilość kupowanych książek, duże księgarnie nie mają jeszcze większego powodu do narzekania. Wciąż istnieje potężna grupa klientów, która uwielbia książki w formie papierowej i namiętnie buszuje po księgarskich półkach w poszukiwaniu nowości. Książki wciąż kupuje się dla własnej przyjemności, na prezent, jako nagrodę. Niestety nie są tanie i ich miłośnicy przeżywają prawdziwe katusze, że nie mogą kupić wszystkich tytułów, o których marzą.

Są jednak miejsca, gdzie tania książka jest dostępna. W poszukiwaniu okazji na tanie książki warto zajrzeć do księgarni internetowych. Na przykład w księgarni można kupić mnóstwo tytułów po promocyjnych cenach. Księgarnie internetowe mogą oferować odbiorcy tanie książki, bo nie są obciążone wszystkimi opłatami, które muszą regulować księgarnie tradycyjne. Nic więc dziwnego, że ich marże są niższe, co w efekcie przekłada się na tańsze książki. Tania książka jest dobrem poszukiwanym, bo wiele osób, chociaż korzysta z bibliotek, lubi mieć książkę na własność, by w każdym momencie do niej sięgnąć. Księgarnia internetowa oferuje szereg stałych rabatów. Są też akcje promocyjne, które umożliwiają zakup książek za naprawdę niewielkie kwoty.

W dodatku stali klienci mają dodatkowe upusty. Są to tzw. programy lojalnościowe. Co pewien czas księgarnie organizują wyprzedaże, by zwolnić miejsce na nowe tytuły. Tych wszystkich akcji promocyjnych raczej nie doświadczymy w tradycyjnej księgarni.

Może Ciebie zainteresuje:   Sally Hansen – doskonałe odżywki