Konkretny Styl:

Twój Przewodniki po Modzie i Elegancji

Kłopoty z naczyniami krwionośnymi- najlepszy chirurg naczyniowy w Poznaniu

Wielu z nas boryka się z problemami związanymi z naszym układem krwionośnym. W przypadku, kiedy dotykają one kończyn dolnych, czujemy opuchliznę nóg, często borykamy się ze skurczami, bądź mamy żylaki. W takich przypadkach konieczna jest wizyta u lekarza specjalisty, którzy ulży nam w naszych dolegliwościach i zaproponuje odpowiednie leczenie. Okazuje się, że niewydolność żylna kończyn dolnych jest schorzeniem występującym niezwykle często, szczególnie u osób,, które mają głownie siedzący tryb życia. Może prowadzić do wielu komplikacji, niektórych groźnych dla zdrowia.

Gdzie szukać specjalisty

W Poznaniu znaleźć można wielu specjalistów. Jednak, aby dostać się do najlepszego, warto wiedzieć, gdzie szukać. W gabinetach Neomedica, gdzie zajmujemy się chirurgią naczyniową w Poznaniu, mamy do dyspozycji wielu specjalistów. Rozpoczną oni diagnostykę i przeprowadzą odpowiednie elczenie. Wizytę można umówić na stronie

USG doppler żył i tętnic kończyn

W ramach diagnostyki, przy istniejących wskazaniach medycznych, chirurg naczyniowy może zlecić dodatkowe badania. Należą do nich między innymi USG doppler żył i tętnic kończyn dolnych. Pozwoli ono na stwierdzenie nieprawidłowości w obrębie żył i tętnic, wykryje obecność zatorów czy niewydolność zastawek. USG doppler aorty brzusznej w Poznaniu jest drugim z badań, które można wykonać w gabinetach Neomedica.

Może Ciebie zainteresuje:   Dlaczego warto dbać o wątrobę