Konkretny Styl:

Twój Przewodniki po Modzie i Elegancji

Raper Chada i jego bluzy

Polska również może poszczycić się oryginalnymi markami ubrań. Co prawda, daleko nam jeszcze do Stanów Zjednoczonych, gdzie niemalże na każdej ulicy można spotkać jakiś autorski butik mody, ale na pewno idziemy w dobrym kierunku. Jeśli chodzi o modę hip hopową, często za promowanie ubrań biorą się raperzy, którzy nie do końca ubrania projektują, ale mają wpływ na popularność marki, będąc jej ambasadorami i promując ją w sieci czy na koncertach. Dobrym przykładem rapera, który związał się w Polsce z modą jest Tomasz Chada.

Jest to raper z Warszawy, który związany jest z marką Proceder. Ubrania tej marki są szyte oczywiście w Polsce i cechuje je naprawdę wysoka jakość materiałów. Ale co jest cechą charakterystyczną tej marki? Przede wszystkim to, że na ubraniach znajdują się bardzo bezpośrednie hasła – prawie zawsze z przekleństwami. Ewentualnie są to cytaty z utworów hip hopowych rapera. Na ulicach na pewno takie hasła zwracają uwagę przechodniów, a jak wiadomo, wielu młodych ludzi chce szokować i niejedna osoba marzy o posiadaniu bluzy rapera Chada.

Najpopularniejszymi elementami garderoby marki Proceder rapera Chady są spodnie, bluzy, czapki i koszulki. Można je kupić w wielu sklepach internetowych z ubraniami hip hopowymi. Jeśli chodzi o ceny, są bardzo zróżnicowane, ale też nie są wygórowane jak to bywa w przypadku rodzimych marek. Zwykła bluza z napisem Świat jest piękny, ku**y kosztuje 129 zł, a więc całkiem niedrogo. Czapki z daszkiem można nabyć już za 60 zł w sklepie online.

Może Ciebie zainteresuje:   Stłuszczenie wątroby – czy da się z tym walczyć?